Sponsoravond U14 Toernooi

Wat een fantastische sponsoravond! 

Vrijdagavond 13 december hebben we een onvergetelijke avond beleefd ter voorbereiding op ons Internationaal U14 Toernooi. Vele genodigden hadden ergens een kerstborrel of andere verplichtingen, maar uiteindelijk waren we met 85 enthousiaste aanwezigen in de kantine van RKVV Roosendaal en zat de sfeer er goed in. Bier en Ballen zorgde voor topvermaak, met optredens van Sjoerd Mossou, Björn van der Doelen, Eus Roovers, Fernando Lewis, Chris van Nijnatten en niemand minder dan Kees Jansma. Een optreden vol anekdotes, muziek, grappen en prachtige herinneringen aan voetbal. Onze spreekstalmeester Gijs Bogers praatte alles aan elkaar en gaf een nog grotere boost aan dit spektakel!

Veel steun van sponsors

Voorafgaand en tijdens deze avond konden sponsors het toernooi ondersteunen door een sponsorpakket te adopteren. En wat zijn we trots en blij op zoveel animo! Mede dankzij onze Platina sponsor, gouden, zilveren en bronzen sponsors kunnen we het toernooi definitief van start laten gaan. Ook de loterij was een groot succes, met prachtige prijzen gesponsord door Drankenhandel Van Dorst, supermarkt Plus Van Dorsten, New Style, Orthomedic, Zenitha, Gifts & Concepts, slagerij Antens, WeLoveFootballShirts en vele anderen.

Verrassingen

Het bestuur van RKVV Roosendaal deed eveneens een bijdrage van € 2500,- en voorzitter Jeroen van Beers sprak mooie woorden richting de organisatoren, de sponsors en alle andere aanwezigen. Tot slot was er nog een veiling en konden sponsors een deelnemend team adopteren: ook dit was een groot succes. Bijna alle teams zijn gekoppeld aan een sponsor. Tot slot hingen er in de kantine door profvoetballers gedragen wedstrijdshirts van onder andere Dennis Bergkamp, Frank Ribéry, Maarten Stekelenburg, Justin Kluivert, Siem de Jong, Nigel de Jong, Hulk en Toby Alderweireld. Onze dank richting Melvin van Mourik van WeLoveFootballShirts.com is groot, want een deel van de behaalde opbrengsten zijn voor ons U14-toernooi. Door al deze financiële bijdragen hebben we inmiddels ruim 50% van de benodigde inkomsten binnengehaald.

Op zaterdag 17 en zondag 18 mei gaat het gebeuren: hét U14 toernooi met Ajax, AZ, Bayer Leverkusen, Anderlecht, Paris Saint Germain, KRC Genk, Hull City, Beerschot, twee Deense clubs én de winnaar van het kwalificatietoernooi dat met Pasen plaatsvindt bij onze club. Houd onze socials in de gaten en ben erbij!

Iedereen bedankt voor jullie aanwezigheid, gezelligheid én steun!

Degenen die ook op één of andere manier ons toernooi willen ondersteunen: stuur een mail naar u14-toernooi@rkvvroosendaal.nl
 
Voor nu wensen we jullie allemaal fijne feestdagen en het allerbeste voor 2025!
Merry Christmas and a wonderful 2025!
Joyeux Noël et merveilleuse année 2025!
Lædelig jul og et fantastisk 2025!
Frohe Weihnachten und ein wundervolles 2025!Met rood-witte groet,De toernooicommissie van het U-14 toernooi:

Luuk van Beers, Tim Kerseboom, Michiel Kooijman, Danny van Deventer en Mark Braat