Leiders/Trainers gegevens:

Terreinknecht       Ook afmelden trainingen             Piet: 06-11360617       Adrie: 06-43906652

Wedstrijdzaken jeugd: Mary Kanters - wedstrijdsecretaris.jeugd@rkvvroosendaal.nl

Wedstrijdzaken senioren Jack Farla - organisatiecommissie@rkvvroosendaal.nl

Procedure vriendschappelijke-oefenwedstrijden >>>

Seizoen 2016-2017:

Cat Functie Naam Telefoon Email
         
A = JO19-18 Coordinator   ab-coordinator@rkvvroosendaal.nl
B = JO17-16 Coordinator   ab-coordinator@rkvvroosendaal.nl
C = JO15-14 Coordinator Corne Danen 0165-541090 ccoordinator@rkvvroosendaal.nl
D = JO13-12 Coordinator Rini Konings 06-53766262 dcoordinator@rkvvroosendaal.nl
E = JO11-10 Coordinator Eddie van Rhijn 06-13494962 ecoordinator@rkvvroosendaal.nl
F = JO9-8 Coordinator Eddie van Rhijn fcoordinator@rkvvroosendaal.nl
MP = JO7-6 Coordinator Marice Haast 06-30186247 mpcoordinator@rkvvroosendaal.nl
JG en G Coordinator Elfride van de Velde 06-30766942 gcoordinator@rkvvroosendaal.nl
Dames/Meisjes Coordinator Esther Jongbloed 06-46440053 dames-meisjescoordinator@rkvvroosendaal.nl
TC   Jack Konings 06-29598576 tc@rkvvroosendaal.nl
TC selectie  Senioren Remco Broos   tc-selectie-senioren@rkvvroosendaal.nl
TC selectie  Jeugd John Klippel 06-14115911 tc-selectie-jeugd@rkvvroosendaal.nl
Keepers Coordinator     keepers-coordinator@rkvvroosendaal.nl
Scheidsrechters Coordinator Jan van Wijk 06 18128323 scheidsrechter@rkvvroosendaal.nl
Senioren Coord.(3-16) Henk Notenboom 0165-560407 senioren-coordinator@rkvvroosendaal.nl
Woens-mid Coordinator  Marice Haast 06-30186247 woe-midcoordinator@rkvvroosendaal.nl
Roosendaal 1  Leider/Ass.tr. Jeroen Krijnen 06-46251816 J.Krijnen@tiat.nl
Roosendaal 1  Hoofdtrainer Jurgen Arnouts 06-12934424 arnouts.hereijgers@gmail.com
Roosendaal 1 Ass. trainer Remco Broos   tc-selecie-senioren@rkvvroosendaal.nl
Roosendaal 1  Verzorger Pierre Kop 06-41351194 pkop@home.nl
Roosendaal 1  Ass.Scheids. Roy de Keizer 06-37471058  
Roosendaal 1  Keepertr.sel. Zvonimir Vrtaric 06-43093335  
Roosendaal 2 Leider Kees Vogel 06-10217348 keesenbrig@ziggo.nl
Roosendaal 2
Roosendaal 2 Trainer Alwin Monden 06-53249832 a.monden@kpnmail.nl
Roosendaal 2 Ass.Scheids. Ben Maas 06-42551802  
Roosendaal 2 Verzorgster Madeleine v. Oosterhout 06-55712429 madeleinevanoosterhout@hotmail.nl
Roosendaal 3 Leider Jos van den Berg 06-33939707 a-jvandenberg@planet.nl
Roosendaal 3 Leider Pieter van den Berg 06-53610922 pgjvdberg@gmail.com
Roosendaal 4 Leider Leo Dam 0165-557676 l.a.dam@home.nl
Roosendaal 4 Leider Kees Potters 06-11519939 kees420@msn.com
Roosendaal 5 Leider Wil Neggers 06-51978950 wilneggers@hotmail.com
Roosendaal 6 Leider Jack Zagers 0165-521806 j.zagers@kpnmail.nl
Roosendaal 6 Leider Gerard Heijnen 0165-569606 gw.heijnen@home.nl
Roosendaal 6 Leider M. Hoogland 0165-562406 majohoogland@kpnplanet.nl
Roosendaal 7 Leider Peter Braat 06-24486336 p.braat@home.nl
Roosendaal 8 Leider Emiel Rovers 06-41266662 emiel_roovers@live.nl
Roosendaal 8 Leider Maarten Heck 06-55832842 maartenheck@hotmail.com
Roosendaal 9 Leider Yannick Dam 06-48348843 yapdam@gmail.com
Roosendaal 9 Leider Riny van Tiggelen 06-34820803 info@online-gamer.nl
Roosendaal 10 Leider Frank Hamers 0165-559885 hamers.frank@live.nl
Roosendaal 10 Leider Tom van den Broek 06-53845986 tometitom@hotmail.com
Roosendaal 11 Leider Chris van Rijsbergen   chrisvanrijsbergen@hotmail.com
Roosendaal 11 Leider Jordi Konings 06-48149321 jordi_konings@hotmail.com
Roosendaal 12 Leider Ruud de Wit   ruudleblanc92@hotmail.com
Roosendaal 12 Leider Jasper Gommers 06-20081006 jaspergommers10@hotmail.com
Roosendaal 13 Leider Niels Drooger 06-57565496 nielsdrooger@hotmail.com
Roosendaal 13 Leider Jeroen Etman 06-46084706 jeroen_etman@hotmail.nl
Roosendaal 14 Leider Meen Saenthanoo 06-28344488 meen_593@msn.com
Roosendaal 14 Leider  Yannick Jacobsz  06-23687638 yannick_jacobsz@hotmail.com
Roosendaal 15 Leider D. van Ostaijen 06-26808743 dianavanostaijen@gmail.com
Roosendaal 15 Leider Ronald van Vliet 06-45029731 prvdvliet@home.nl
Roosendaal 16 Leider Jop Bruininckx   jopb98@gmail.com
Roosendaal 16 Leider Stef Govaars 06-29156373 Stef97@live.nl
Roosendaal 16 Leider Ron Jonker 06-48000070 r1ronjonker@gmail.com
VR1 Leider Claudia Heurter 06-18517121 rencheurter@gmail.com
VR1 Trainer Ziver Althuntas 06-39662318 Ziver_sabrina@hotmail.com
VR2 Leider Lisette Brouwers 06-12104335 lisetje.lb@gmail.com
VR2 Leider  Serena Torenbos  06-33874443  serena.toren@hotmail.com  
VR2 Trainer Henk Notenboom   noteboom39@ziggo.nl
G1  Leider Henk Hoendervangers 06-14673695 jhoendervangers@home.nl
G1 Leider Cor Verstraten 06-28520717 cjjverstraten@kpnmail.nl
G1 Trainer  Wallie Frerejean 06-44671676 walliefrerejean@hotmail.com
G1 Trainer  Leo Pronk 06-23118753 lpronk@online.nl
JO19-1(A1) Leider Arno Plank 06-22235082 arnoplank@kpnmail.nl
JO19-1(A1) Trainer John Klippel 06-14115911  
JO19-1(A1) Leider/a.sch.  
JO19-2(A2) Leider Rob Jansen    
JO19-2(A2) Trainer      
JO19-3(A3) Leider/tr. Erik van de Wouw
06-14302783
erik.van.de.wouw@continentalbakeries.com
JO17-1(B1) Leider Stefan Ermen 06-55826861 stefan.ermen@home.nl
JO17-1(B1) Trainer Robbert Linschooten 06-23985706 robbertlinschooten@hotmail.com
JO17-1(B1) Ass.tr. Andre Jongbloed 06-21396401 jongbloed-betonstaal@kpnmail.nl
JO17-2(B2) Trainer Omid Chaab 06-26512493 omid-chaab@hotmail.com
JO17-2(B2) Ass.tr. Ronald van Broekhoven 06-14784847 fam@vanbroekhovenprive.nl
JO17-2(B2) Ass.tr. Marcel van Raalte 06-81166015 m-vanraalte.1@kpnmail.nl
JO17-3(B3) Leider Carlo Schepers 06-10666933 carloschepers@kpnmail.nl
JO17-3(B3) Leider/tr. Bap Hop 06-21271969 vaesen@me.com
JO17-3(B3) Trainer Bart Roijers 06-29525681 b.roijers@online.nl
JO17-4(B4) Leider  Hans Korevaar 0165-566522 langekorevaar@kpnmail.nl
JO17-4(B4) Trainer Peter Shearlaw 0165-564347 p.shearlaw.1@kpnmail.nl
JO17-5(B5) Leider Bekir Demir 06-48870459 bekir.demir@hotmail.com
JO17-5(B5) Trainer Huseyin Demir 06-41633453 huseyin-demir@hotmail.nl
JO17-6(B6) Leider Marinus Huige 06-55303798 m.huige@home.nl
JO17-6(B6) Leider/tr. Robert Pluimert 06-13328365 robert.pluimert.1@kpnmail.nl
JO17-6(B6) Trainer Rob van Hoof
06-29269357
r.v.hoof@home.nl
JO17-7(B7) Leider Eddie van Oers 0165-544081 oers.sanders@home.nl
JO17-7(B7) Leider Aloys Vos 0165-555132 apwvos@ziggo.nl
JO17-7(B7) Trainer Henk Guise 0165-530717 henk.guise@innovium.nl
JO15-1(C1) Trainer Rinie Konings 06-53766262 rinie.konings@kpnmail.nl
JO15-1(C1) Trainer Hans van Deventer(jr) 06-51086844 hans.vandeventer@nl.rhenus.com
JO15-1(C1) Ass.tr. Martijn Danen    
JO15-2(C2) Leider Michel Bruijns 06-55592104  m.bruijns.1@kpnmail.nl
JO15-2(C2) Trainer  
JO15-3(C3) Leider Marcel Frijters 06-39460925 roosendaalc3@hotmail.com
JO15-3(C3) Leider/tr. Leo Serno 06-13551570 sl.serno@ziggo.nl
JO15-4(C4) Leider Jurgen Spitters 06-12662622 j.spitters@lauyon.nl
JO15-4(C4) Trainer Ziver Altuntas                    06-39662318 sabrina_ziver@hotmail.com
JO15-5(C5) Leider/tr. Ronald van As 06-14707665 ronald.van.as@inlc.nl
JO15-5(C5) Leider/tr. Johnny Schoonen 06-16972049 johnnyschoonen@kpnmail.nl
JO15-5(C5) Trainer Dennis Leus 06-52615083 dennis.leus@tiscali.nl
JO15-6(C6) Leider      
JO15-6(C6) Trainer Henk Notenboom 06-40215518 noteboom39@ziggo.nl
JO14-1 Leider Eddie van Rhijn 06-13494962 Samito1966@gmail.com
JO14-1 Trainer Wouter Swaerdens 06-19487902 wouterswaerdens@hotmail.com
JO14-1 Trainer  Peder Vriens 06-48855957 pedervriens@hotmail.com  
JO13-1(D1) Leider Mo Ouahssain 06-12964371 ouahssain@home.nl
JO13-1(D1) Trainer Joost van der Geest 06-23143354 joost_voetbalfan@hotmail.com
JO13-1(D1) Trainer Bert Koeman 06-34501137 bertkoeman@kpnmail.nl
JO13-2(D2) Leider Edwin van Wezel 06-22902632 edwinvanwezel@home.nl
JO13-2(D2) Trainer Luuk van Beers 06-37225255 luukroosendaal@live.nl
JO13-2(D2) Trainer Giovanni van Beek    
JO13-3(D3) Leider Larry Binkhuysen 0165-569054 lbinkhuysen@home.nl
JO13-3(D3) Trainer      
JO13-4(D4) Leider Reinier van Nispen 06-29501507 reinierensandra@home.nl
JO13-4(D4)
JO13-4(D4) Leider Rene van Dijk 06-54345528 rpvdijk@home.nl
JO13-4(D4) Leider Roland Haastnoot 06-22246671 RJHaasnoot@kpnmail.nl
JO13-4(D4) Trainer Ben Brans 06-53125626 mailbbrans@gmail.com
JO13-4(D4) Leider Wilco Jongenelis 0165-560033 wjongenelis@kpnmail.nl
JO13-5(D5) Leider/tr. Han Cranen 06-15381939 h.cranen@kpnplanet.nl
JO13-5(D5) Trainer Gijs Bogers    
JO13-6(D6) Leider Jorn van Kan 06-13328767 jovankan@home.nl
JO13-6(D6) Leider/tr. Rene Brands 06-24894626 rbrands@ziggo.nl
JO13-6(D6) Leider/tr. Hans Becx 0165-558468 jlm.becx@home.nl
JO13-6(D6) Leider/tr. Chris Gerritsen 06-14199455 chris@elst.eu
JO13-7(D7) Leider  Edwin Looyschelder  06-53182492  fam.looyschelder@kpnmail.nl  
JO13-7(D7) Leider/tr. Ziver Altuntas 06-39662318 ziver_sabrina@hotmail.com
JO13-8(D8) Leider/tr. Erwin Bastings 06-37170915 ebastings@ziggo.nl
JO13-8(D8) Ass. Leider Ellen Bastings 06-37170915 ebastings@ziggo.nl
JO12-1 Leider Martijn Dielemans 0165-532122 mpdielemans@kpnmail.nl
JO12-1 Leider Arno van Eekelen 0165-599177 arnovaneekelen@kpnplanet.nl
JO12-1 Trainer Jeroen van Empel 06-81310875 jkvanempel@ziggo.nl
JO12-1 Ass.tr. Niels van Osta   nielsvanosta@hotmail.com
JO11-1(E1) Leider/tr. Pieter Braat 06-27885667 pieter.braat@home.nl
JO11-1(E1) Leider/tr. Jack Konings 06-29598576 g.a.m.van.groenendael@kpnmail.nl
JO11-1(E1) Trainer Jorden Koevoet   jorden@voets-roosendaal.nl
JO11-2(E2) Leider      
JO11-2(E2) Trainer Kai Westhoff 06-39374763 k-westhoff@live.nl
JO11-3(E3) Leider Jacky Miao 06-11366554 jckmiao@gmail.com
JO11-3(E3) Leider Edwin Looyschelder 06-53182492 fam.looyschelder@kpnmail.nl
JO11-3(E3) Trainer Mark Boomaars 06-26873542 mboomaars@gmail.com
JO11-3(E3) Trainer Ton Trimbos 06-12143859 tonbabtrimbos@gmail.com
JO11-4(E4) Leider/tr. Edwin Matthijssen   edwinenmandymatthijssen.1@kpnmail.nl
JO11-4(E4) Trainer Leo Hamerlinck 06-21202557 lhamerlinck@kpnmail.nl
JO11-5(E5) Leider Dennis Verleysen 06-12809907 famverleysen@gmail.com
JO11-5(E5) Leider/tr. Peter Bierstekers 0165-564685 annetenpeter@kpnmail.nl
JO11-6(E6) Leider/tr. Bob Hoogwerf 06-24934637 bobenfemke@kpnmail.nl
JO11-7(E7) Leider Jeroen Mulder 06-46350305 dutmp@hotmail.com
JO11-7(E7) Trainer Nolan Amrani 06-84274431 aziza_roosendaal@hotmail.com
JO11-8(E8) Leider/tr. Andor Hendriks 06-37128639 andorhendriks@me.com
JO11-8(E8) Leider/tr. Frank van Gent 0165-558358 devangentjes@kpnmail.nl
JO11-9(E9) Leider Bert Heck 06-11318219 hlheck@home.nl
JO11-9(E9) Leider Erik Houtepen 06-22790306 p.houtepen@home.nl
JO11-9(E9) Leider Erwin Castelijn 06-22947396 emmcastelijn@ziggo.nl
JO11-9(E9) Trainer Rinus Buys 06-41290116 rinus_buys@hotmail.com
JO11-10(E10) Leider Edwin Verbocht  06-10902001 edwin.verbocht@hotmail.com
JO11-10(E10)  Leider Rob Luijben 0165-520007 rluijben@gmail.com
JO11-10(E10) Trainer Peter Goorden 06-39862760 petergoorden@home.nl
JO11-11(E11) Leider Mark van de Noort 0165-563324 mark.noort@hotmail.com
JO11-11(E11) Leider Rob Naenen 0165-785080 robenanja.naenen@kpnmail.nl
JO11-11(E11) Trainer Toon van Kaam 06-24252801 famvankaam@home.nl
JO10-1 Leider/tr. Jordi Buijk 06-42269888 jordi_duckie@msn.com
JO10-1 Leider/tr. Rob Sebregts 06-52084654 robsebregts@hotmail.com
JO9-1(F1) Leidster Kimberly Buijs 06-15189239 kimberlybuijs@kpnmail.nl  
JO9-1(F1) Trainer Mark Remijn 06-51087731 mark.remijn@ziggo.nl
JO9-1(F1) Trainer Jamie Lazaroms 06-34278472 jamielazaroms@msn.com
JO9-2(F2) Leider/tr. Pascal Koning  06-41161033 pascal_koning@hotmail.com
JO9-3(F3) Leider Bas van Meer 06-24503955 basvanmeer@ziggo.nl
JO9-3(F3) Leider Richard van de Zijden 06-21883900 info@zfgfinance.nl
JO9-3(F3) Trainer      
JO9-4(F4) Leider/tr. Dennis de Waal 0165-855785 santo16dewaal@hotmail.nl
JO9-4(F4) Trainer Jan Mouwen 0165-542196 mou333@kpnmail.nl 
JO9-5(F5) Leider Hans Brandt 06-52081366 hans@erel.nl
JO9-5(F5) Trainer      
JO9-6(F6) Leider Jeffrey den Boer 06-53530642 den.boer@kpnmail.nl
JO9-6(F6) Leider/tr. Erik Visser 06-22319948 erik.vissers5@gmail.com
JO9-6(F6) Trainer Hans Schneiderberg 06-53447800  hans.schneijderberg@home.nl
JO9-7(F7) Leider Marc Vriens 06-20304671  marcenmya@hotmail.nl
JO9-7(F7) Leider Peter Reijns 0165-599789 peter.reijns@gmail.com
JO9-7(F7) Leider Werner Testers    
JO9-7(F7) Trainer Annet Elst 06-48221080 annetenpeter@kpnmail.nl
JO9-7(F7) Trainer Inge Reijns 0165-599789 peter.reijns@gmail.com
JO9-8(F8) Leider Marcus van Amen 06-14146623 marcusvanamen@kpnmail.nl
JO9-8(F8) Trainer Jos Paymans 06-16946461 jospaymans@hotmail.com
JO9-8(F8) Trainer Annet Elst 06-48221080 annetenpeter@kpnmail.nl
JO9-9(F9) Leider/tr. Evert-Jan Kromdijk    
JO9-9(F9) Leider/tr. Olaf Kleine Schaars    
JO8-1 Leider/tr. Rob Sebregts 06-52084654 robsebregts@hotmail.com
JO8-1 Leider Wil Neggers 06-51978950 wilneggers@hotmail.com
JO8-1 Leider/tr. Femke de Rooij   femkederooij@hotmail.com
JG1 Leidster  Miranda Smits 06-43597719 pietmiranda@hetnet.nl
JG1 Leidster Elfride van der Velde 06-30766942  w-e.vandervelden@planet.nl
JG1 Trainer Floris    
JG1  Trainer  Gijs    
JO7-1(MP1) Leider Arjan Grootswagers   arjannl@hotmail.com
JO7-1(MP1) Leider/tr. Johan Snel   jasnel1971@kpnmail.nl
JO7-2(MP2) Leider Andre v.d Maagdenberg 06-51532875 andrevandenmaagdenberg@live.nl
JO7-2(MP2) Leider Dennis Snijders 06-12436563 desnijdertjes@gmail.com
JO7-2(MP2) Trainer Koos van Winden 06-18883444 koosvanwinden@gmail.com
JO7-3(MP3) Leider/tr. Rob Aanraad 06-41309302 aanraad.r@kpnmail.nl
JO7-3(MP3) Leider/tr, Eddy Voeten 06-51821930 voeteneddy@gmail.com
JO7-4(MP4) Leider/tr. Mohamed El Moussaoui 06-43541714 sarinadacosta@hotmail.com
JO7-5(MP5) Leider/tr. Erwin Broeren 06-21270600 broerenerwin@gmail.com
JO7-6(MP6) Leider Michel Wanner    michuggah@gmail.com
JO7-6(MP6) Leider  Aryan van Loenhout    a.n.p@live.nl
JO7-6(MP6) Trainer Theo Neggers 0165-303794 wilneggers@hotmail.com
JO7-7(MP7) Leider Michel Langen   michelkarin@ziggo.nl
JO7-7(MP7) Trainer Hans Appelo 06-20847408 h.appelo@kpnmail.nl
JO7-8(MP8) Leider Edwin de Krom   dekromtimmers@ziggo.nl
JO7-8(MP8) Leider  Georgine Vlamings   georginevlamings@versatel.nl
JO7-8(MP8) Trainer Ad Visser 06-22051641
JO7-9(MP9) Leider Hamkim Bouazatti   hakimboua@gmail.com
JO7-9  Leider  Dennis Oomen    dennisoomen01@hotmail.com
JO7-9 Leider Coen van den Boom    coenvandenboom@home.nl
JO7-9(MP9) Trainer Cindy Broos 06-48226793 jercin3@outlook.com
JO7-9  Trainer  Koos van Winden  06-18883444  koosvanwinden@gmail.com
JO7-10(MP10) Leider Maarten Thomas   maartenthomas@ziggo.nl
JO7-10(MP10) Trainer Tom van Wijk 06-83202442 beavanwijk@home.nl
MO19-1(MA1) Leidster Esther van Baal 06-15498091 Fensvanbaal@kpnmail.nl
MO19-1(MA1) Leidster Claudia Heurter 06-18517121 rencheurter@gmail.com
MO19-1(MA1) Trainer Wesley Musters 06-50416811 wesleymusters15@gmail.com
MO19-1(MA1) Trainer Robin Heurter 06-27221392 rencheurter@gmail.com
MO17-1(MB1) Leidster Esther Jonbloed 06-46440053 esthervanloenhout@kpnmail.nl
MO17-1(MB1)
MO17-1(MB1) Leider Han Cranen 06-15381939 h.cranen@kpnplanet.nl
MO17-1(MB1) Trainer Ferry Kotta 06-18628631 ferry.kotta@telfort.nl
MO17-1(MB1) Trainer Dre Jongbloed 06-21396401 jongbloed-betonstaal@kpnmail.nl
MO17-2(MB2) Leidster Moa Boot   mrboot@ziggo.nl
MO17-2(MB2) Trainer Jeroen Jansens    
MO17-2(MB2) Trainer Rob Jansens    
MO15-1(MC1) Leidster Myrna Beers   meiskingofbeers@hotmail.com
MO15-1(MC1) Leider/tr. Rene Bakker 06-50741307 bakrene@gmail.com
MO15-1(MC1) Trainer Marian de Ligt 06-25303858 c.deligt@home.nl
MO15-1(MC1) Ass.Scheids. Sebastiaan Noort   smnoort@ziggo.nl
MO13-1(MD1) Leider/tr. Peter Dielemans 06-22423539 Info@vtadielemans.nl
MO13-1(MD1) Trainen Maxime Trouwen    
MO11-1(ME1) Leidster/tr.   rolandennathalie@home.nl
MO11-1(ME1) Trainer Danny van Loon 06-14357628 danny@elst.eu
28 juli : Esron Loupatty (Heren 5), Jeroen den Heijer (G1)29 juli : Dennis Frankfort ( ), Dennis Frankfort (Heren 5)30 juli : Bas Rademakers (Heren 9) 2 augustus : Frank Hamers (Heren 10) 3 augustus : Danny van Dijk (Heren 13), Dirk van Loon (Heren 4), Eric van Loon (Heren 13), Ilse van de Kar (JG1)