Leiders/Trainers gegevens:

Terreinknecht       Ook afmelden trainingen             Piet: 06-11360617       Adrie: 06-43906652

Wedstrijdzaken jeugd: Mary Kanters - wedstrijdsecretaris.jeugd@rkvvroosendaal.nl

Wedstrijdzaken senioren Jack Farla - organisatiecommissie@rkvvroosendaal.nl

Procedure vriendschappelijke-oefenwedstrijden: >>>

Seizoen 2017-2018:

Cat Functie Naam Telefoon Email
         
JO19 Coordinator Jack Konings 06-29598576 ab-coordinator@rkvvroosendaal.nl
JO17-JO16 Coordinator Jack Konings 06-29598576 ab-coordinator@rkvvroosendaal.nl
JO15-JO14 Coordinator Jack Konings ccoordinator@rkvvroosendaal.nl
JO13-JO12 Coordinator Rini Konings 06-53766262 dcoordinator@rkvvroosendaal.nl
JO11-JO10 Coordinator Eddie van Rhijn 06-13494962 ecoordinator@rkvvroosendaal.nl
JO9-8 Coordinator Eddie van Rhijn 06-13494962 fcoordinator@rkvvroosendaal.nl
JO7-JO6 Coordinator Marice Haast 06-30186247 mpcoordinator@rkvvroosendaal.nl
JG en G Coordinator Kathe Noz 06-55598632 gcoordinator@rkvvroosendaal.nl
Dames/Meisjes Coordinator Esther Jongbloed 06-46440053 dames-meisjescoordinator@rkvvroosendaal.nl
TC   Jack Konings 06-29598576 tc@rkvvroosendaal.nl
TC selectie  Senioren Remco Broos   tc-selectie-senioren@rkvvroosendaal.nl
TC selectie  Jeugd John Klippel 06-14115911 tc-selectie-jeugd@rkvvroosendaal.nl
Keepers Coordinator     keepers-coordinator@rkvvroosendaal.nl
Scheidsrechters Coordinator Jan van Wijk 06 18128323 scheidsrechter@rkvvroosendaal.nl
Senioren Coord.(3-16) Henk Notenboom 0165-560407 senioren-coordinator@rkvvroosendaal.nl
Woens-mid Coordinator  Marice Haast 06-30186247 woe-midcoordinator@rkvvroosendaal.nl
Roosendaal 1  Leider Jeroen Krijnen 06-46251816 J.Krijnen@tiat.nl
Roosendaal 1  Leider Jos Nollen 06-27028883 josnollen@home.nl
Roosendaal 1  Hoofdtrainer Peter Sweres    
Roosendaal 1 Ass. trainer Remco Broos   tc-selecie-senioren@rkvvroosendaal.nl
Roosendaal 1  Verzorger Pierre Kop 06-41351194 pkop@home.nl
Roosendaal 1  Ass.Scheids. Roy de Keizer 06-37471058  
Roosendaal 1  Keepertr.sel. Zvonimir Vrtaric 06-43093335  
Roosendaal 2 Leider Kees Vogel 06-81405062 keesenbrig@ziggo.nl
Roosendaal 2 Trainer Alwin Monden 06-53249832 a.monden@kpnmail.nl
Roosendaal 2 Ass. trainer Dennis van Ruiten 06-42328401 dennisvanruiten94@gmail.com
Roosendaal 2 Ass.Scheids. Ben Maas  06-42551802  
Roosendaal 2 Verzorgster Madeleine van Oosterhout 06-55712429 madeleinevanoosterhout@hotmail.nl
Roosendaal 3 Leider Jos van den Berg 06-33939707 a-jvandenberg@planet.nl
Roosendaal 3 Leider Pieter van den Berg 06-53610922 pgjvdberg@gmail.com
Roosendaal 3 Leider Michel van der Torren 06-28498438 michelvdtorren@hotmail.com
Roosendaal 4 Leider Leo Dam 0165-557676 l.a.dam@home.nl
Roosendaal 4 Leider Kees Potters 06-11519939 kees420@msn.com
Roosendaal 5 Leider Wil Neggers 06-51978950 wilneggers@hotmail.com
Roosendaal 6 Leider Daan Marechal 06-30254215 dlcmarechal@gmail.com
Roosendaal 6 Leider Jack Zagers 0165-521806 j.zagers@kpnmail.nl
Roosendaal 6 Leider Stijn Zagers 06-39779319 stijnzagers@hotmail.com
Roosendaal 7 Leider Frank Hamers 0165-559885 hamers.frank@live.nl
Roosendaal 7 Leider Tom van den Broek 06-53845986 tometitom@hotmail.com
Roosendaal 8 Leider Maarten Heck 06-55832842 maartenheck@hotmail.com
Roosendaal 8 Leider Emiel Roovers 06-41266662 emiel_roovers@live.nl
Roosendaal 9 Leider Yannick Dam 06-48348843 yapdam@gmail.com
Roosendaal 9 Leider Riny van Tiggelen 06-34820803 info@online-gamer.nl
Roosendaal 10 Leider Peter Braat 06-24486336 p.braat@home.nl
Roosendaal 11 Leider Jop Bruinincx 06-40123167 jopb98@gmail.com
Roosendaal 11 Leider Stef Govaars 06-29156373 Stef97@live.nl
Roosendaal 12 Leider Jasper Gommers 06-20081006 jaspergommers10@hotmail.com
Roosendaal 12 Leider Ruud de Wit 06-13374119 ruudleblanc92@hotmail.com
Roosendaal 13 Leider Niels Drooger 06-57565496 nielsdrooger@hotmail.com
Roosendaal 13 Leider Jeroen Etman 06-46084706 jeroen_etman@hotmail.nl
Roosendaal 14 Leider Yannick Jacobsz 06-23687638   yannick_jacobsz@hotmail.com
Roosendaal 14 Leider Meen Saenthanoo 06-28344488  meen_593@msn.com
VR1 Leider Claudia Heurter 06-18517121 rencheurter@gmail.com
VR1 Trainer Ziver Althuntas 06-39662318 Ziver_sabrina@hotmail.com
VR1 Ass. sch. Wesley Musters 06-50416811 wesleymusters15@gmail.com
VR1 Ass. trainer Robin Heurter 06-27221392 rencheurter@gmail.com
VR2 Leider Manouk Buijk 06-83170454 manouk.buijk@gmail.com
VR2 Leider Kim Vianen 06-42640631 kimvianen92@gmail.com
VR2 Trainer Henk Notenboom   noteboom39@ziggo.nl
G1  Leider Henk Hoendervangers 06-14673695 jhoendervangers@home.nl
G1 Trainer  Leo Pronk  06-23118753  lpronk@online.nl
JO19-1 Leider Leo Hamerlinck 06-21202557 l.hamerlinck@hotmail.com
JO19-1 Trainer Robbert Linschooten 06-23985706 robbertlinschooten@hotmail.com
JO19-1 Trainer Jordi Buijk 06-42269888 jordi_duckie@msn.com
JO19-2 Leider Hans Korevaar 0165-566522 langekorevaar@kpnmail.nl
JO19-2 Trainer Peter Shearlaw 0165-564347 p.shearlaw.1@kpnmail.nl
JO19-3 Trainer Rob Jansens  06-38079763 r.jansens@kpnplanet.nl
JO19-4 Leider Rini de Rooij 0165-563832 mjaderooij@home.nl
JO19-4 Leider Peter Haast 0165-538030 haastpet@xs4all.nl
JO19-4 Trainer      
JO17-1 Leider Jack Farla 0165-553136 jack.farla@tele2.nl
JO17-1 Trainer Rinie Konings 06-53766262 rinie.konings@kpnmail.nl
JO17-1 Ass.tr. Dennis Verstraaten    
JO17-2 Leider Wil Deijkers   wildeijkers@gmail.com
JO17-2 Trainer      
JO17-3 Leider Carlo Schepers 06-10666933 carloschepers@kpnmail.nl
JO17-3 Leider/tr. Bap Hop 06-21271969 vaesen@me.com
JO17-4 Leider  Ted Rebers 06-44538295 rebers1@hotmail.com
JO17-4 Trainer Rob van Hoof 06-29269357 r.v.hoof@home.nl
JO17-4 Trainer Roger Wijngaards    
JO17-5 Leider Eddie van Oers 0165-544081 oers.sanders@home.nl
JO17-5 Leider Aloys Vos 0165-555132 apwvos@ziggo.nl
JO17-5 Trainer Henk Guise 0165-530717 henk.guise@innovium.nl
JO17-6 Leider Rob Maas 06-48136743 rob@maasonline.nl 
JO17-6 Trainer Raymond Arnold  06-40152576  arnoldjongmans@kpnmail.nl  
JO16-1 Leider/tr. Marc Pas 06-11344316 mja.pas@ziggo.nl
JO15-1 Leider Edwin Matthijssen 06-13113275  edwinenmandymatthijssen@kpnplanet.nl
JO15-1 Trainer Jorden Koevoet   jorden@voets-roosendaal.nl
JO15-1 Ass.tr. Andre Jongbloed 06-21396401 jongbloed-betonstaal@kpnmail.nl
JO15-1 Ass.Scheids. Luuk van Beers 06-37225255 luukroosendaal@live.nl
JO15-1 Ass.Scheids. Roy de Keizer 06-37471058  
JO15-2 Leider/tr. Wouter Swaerdens 06-19487902 wouterswaerdens@hotmail.com
JO15-2 Trainer Kai Westhoff 06-39374763 k-westhoff@live.nl
JO15-2 Trainer Peder Vriens 06-48855957 pedervriens@hotmail.com
JO15-3 Leider Eddie van Rhijn 06-13494962 Samito1966@gmail.com
JO15-3 Trainer Ziver Altuntas                    06-39662318 sabrina_ziver@hotmail.com
JO15-4 Leider Marcel Frijters 06-39460925 roosendaaljo154@hotmail.com
JO15-4 Leider/tr. Leo Serno 06-13551570 sl.serno@ziggo.nl
JO15-4 Leider Jurgen Spitters 06-12662622 j.spitters@lauyon.nl
JO15-5 Leider/tr. Ronald van As 06-14707665 ronald.van.as@inlc.nl
JO15-5 Leider/tr. Johnny Schoonen 06-16972049 johnnyschoonen@kpnmail.nl
JO15-5 Trainer Dennis Leus 06-52615083 dennis.leus@tiscali.nl
JO14-1 Leider Edwin van Wezel 06-22902632 edwinvanwezel@home.nl
JO14-1 Trainer Giovanni van Beek 06-23939445 giovvvanni@hotmail.com
JO14-1 Trainer Davey Matthijsse 06-48642986 daveymatthijsse@live.nl
JO14-1 Trainer Julian Nooij 06-46828635 eriknooij@ziggo.nl
JO14-2 Leider Ben Brans 06-53125626 mailbbrans@gmail.com
JO14-2 Trainer      
JO14-3 Leider/tr. Jordy van Raalte 06-81166015 gewoonjvr@gmail.com
JO14-4 Leider Edwin Looyschelder 06-53182492 edwin.looyschelder@kpnmail.nl
JO14-4 Trainer      
JO13-1 Leider Kevin Veraart 06-53275387 kevin_veraart@hotmail.com
JO13-1 Trainer Joost van der Geest 06-23143354 vandergeestjoost@gmail.com
JO13-1 Trainer Dennis van Ruiten 06-42328401 dennisvanruiten94@gmail.com
JO13-2 Leider Jack Konings 06-29598576 g.a.m.van.groenendael@kpnmail.nl
JO13-2 Trainer Lars van Overveld 06-11617214 larsvo@live.com
JO13-2 Trainer Niels van Osta 06-13685186 nielsvanosta@hotmail.com
JO13-3 Leider/tr. Milan de Groen   degroen2000@hotmail.com
JO13-3 Leider/tr. Mitchell Mannien 06-13018484 mitchell.mannien@hotmail.com
JO13-4 Leider/tr. Ziver Altuntas                    06-39662318 ziver_sabrina@hotmail.com
JO13-5 Leider/tr. Rene Brands 06-24894626  rbrands@ziggo.nl
JO13-5 Leider/tr. Hans Becx 0165-558468 jlm.becx@home.nl
JO13-5 Leider/tr. Chris Gerritsen 06-14199455 chris@elst.eu
JO13-5 Leider Jorn van Kan 06-13328767 jovankan@home.nl
JO13-6 Leider/tr. Erwin Bastings 06-37170915 ebastings@ziggo.nl
JO12-1 Leider/tr. Dennis Verleysen 06-12809907 dverleysen@ziggo.nl
JO12-1 Leider/tr. Mark Boomaars 06-26873542 mboomaars@gmail.com
JO12-2 Leider/tr. Jeroen Mulder 06-46350305 dutmp@hotmail.com
JO12-3 Leider/tr. Andor Hendriks 06-37128639 andorhendriks@me.com
JO12-3 Leider/tr. Frank van Gent 06-224613464 devangentjes@kpnmail.nl
JO11-1 Leider/tr. Jordi Buijk 06-42269888 jordi_duckie@msn.com
JO11-1 Leider/tr Rob Sebregts   robsebregts@hotmail.com
JO11-2 Leider/tr. Mark Remijn 06-51087731 mark.remijn@ziggo.nl
JO11-2 Leider John Zuijkerbuijk 06-24934813 johnenilsez@kpnmail.nl
JO11-2 Trainer Nick Jongbloed 06-22782411 nickjongbloed@kpnmail.nl
JO11-3 Leider/tr. Danny van Deventer 06-21293936 dannyvandeventer@icloud.com
JO11-3 Leider/tr. Nolan Amrani 06-84274431 aziza_roosendaal@hotmail.com
JO11-4 Leider/tr. Ton Trimbos 06-12143859 tontrimbos@gmail.com
JO11-5 Leider/tr. Bert Heck 06-11318219 hlheck@home.nl
JO11-5 Leider/tr. Erik Houtepen 06-22790306 p.houtepen@home.nl
JO11-5 Leider/tr. Erwin Castelijn 06-22947396 emmcastelijn@ziggo.nl
JO11-6 Leider/tr. Mark van de Noort 0165-563324 mark.noort@hotmail.com
JO11-6 Leider/tr. Rob Naenen 0165-785080 robenanja.naenen@kpnmail.nl
JO11-7 Leider/tr. Rob Luijben 0165-520007 rluijben@gmail.com
JO11-7 Leider/tr. Edwin Verbocht 06-10902001 edwin.verbocht@hotmail.com
JO10-1 Leider Bas van Meer 0032-491397272 basvanmeer@ziggo.nl
JO10-1 Leider Richard van de Zijden 06-21883900 info@zfgfinance.nl
JO10-2 Leider/tr. Dennis de Waal 06-20416692 santo16dewaal@hotmail.nl
JO10-3 Leider/tr. Jeffrey den Boer 06-53530642 den.boer@kpnmail.nl
JO10-3 Leider/tr. Erik Visser 06-22319948 erik.vissers5@gmail.com
JO9-1 Leider Pascal Koning 06-41161033 pascal_koning@hotmail.com
JO9-1 Leidster Femke de Rooij 06-15875778 femkederooij@hotmail.com
JO9-2 Trainer Zakaria Derkaoui 06-26993020 derkaouizako@gmail.com
JO9-2 Trainer Jimmy Deijkers 06-15626239 jimmy.deijkers.1@gmail.com  
JO9-3 Leider Hans Brandt 06-52081366 hans@erel.nl
JO9-3 Trainer      
JO9-4 Leider Peter Bierstekers 0165-564685 annetenpeter@kpnmail.nl
JO9-4 Trainer      
JO9-5 Leider Gerben Rampaart 0165-536651 rampaart@live.com
JO9-5 Trainer      
JO9-6 Leider/tr. Evert-Jan Kromdijk 06-30148738 ejkromdijk@home.nl
JO9-6 Leider/tr. Olaf Kleine Schaars 06-52667699 olaf.kleineschaars@hulpinonderwijs.nl
JO8-1 Leider Arjan Grootswagers   arjannl@hotmail.com
JO8-1 Leider Michel Wanner   michuggah@gmail.com
JO8-1 Leider/tr. Johan Snel   jasnel1971@kpnmail.nl
JO8-2 Leider Andre van den Maagdenberg 06-51532875 andrevandenmaagdenberg@live.nl
JO8-2 Leider Dennis Snijders 06-12436563 desnijdertjes@gmail.com
JO8-3 Leider/tr. Rob Aanraad 06-41309302 aanraad.r@kpnmail.nl
JO8-3 Leider/tr. Eddy Voeten 06-51821930 voeteneddy@gmail.com
JO8-4 Leider Patrick Ansems 06-11790035 p.a.ansems@gmail.com
JO8-4 Leider Michel Langen   michelkarin@ziggo.nl
JO8-5 Leider Kevin Dircken 06-54968348 nickdircken@gmail.com
JO8-6 Leider Jeroen van de Heiden 06-42000990 jpvanderheiden@ziggo.nl
JO8-6 Leider Vera Martens 06-42000990 jpvanderheiden@ziggo.nl
JG1 Leidster  Miranda Smits 06-43597719 pietmiranda@hetnet.nl
JO7-1 Leider/tr. Erwin Broeren 06-21270600 broerenerwin@gmail.com
JO7-1 Leider Mohamed el Moussaoui 06-43541714 sarinadacosta@hotmail.com
JO7-2 Leidster Debby van Wijk 06-12068425 debbyvanwijk@home.nl
JO7-2 Trainer Tom van Wijk 06-83202442 beavanwijk@home.nl
JO7-3 Leider Coen van den Boom 06-21899200  coenvandenboom@home.nl
JO7-3 Leider Edwin de Krom 0165-535540 dekromtimmers@ziggo.nl
JO7-3 Trainster Cindy Broos 06-48226793 jercin3@outlook.com
JO7-4 Leider Roel van Lisdonk 06-43058495 roelvanlisdonk@live.com
JO7-4 Leider Dennis Oomen 06-30746931 dennisoomen01@hotmail.com
JO7-4 Trainster Denise van Zundert 06-52334104 denisesmail@home.nl
JO7-4 Trainer Paul van Zundert 06-41146089 paul.v.zundert@home.nl
JO7-5 Leodster Eveline Smidtman 06-55699063 esteernberg@hotmail.com
JO7-5 Leidster Debbie van Terheijden 06-52636841 erwin.debbie@home.nl
JO7-5 Trainer Davy van der Kruit 06-12549664  davyvanderkruit@hotmail.com
JO6-1 Leidster Karolien van Ginneken 06-42201252 kginneken@hotmail.com
JO6-1 Leidster Linda Penders 06-23248286 lindapenders@live.nl
JO6-1 Trainer Ad Visser 06-22051641  
MO17-1 Leidster Esther Jonbloed 06-46440053 esthervanloenhout@kpnmail.nl
MO17-1 Leider Han Cranen 06-15381939 h.cranen@kpnplanet.nl
MO17-1 Trainer Ferry Kotta 06-18628631 ferry.kotta@telfort.nl
MO17-1 Trainer Andre Jongbloed 06-21396401 jongbloed-betonstaal@kpnmail.nl
MO17-2 Leidster Myrna Beers   meiskingofbeers@hotmail.com
MO17-2 Trainer      
MO15-1 Leider/tr. Bob Hoogwerf 06-24934637 bobenfemke@kpnmail.nl
MO15-1 Leider/tr. Rene Bakker 06-50741307 bakrene@gmail.com
MO15-2 Leider/trainer Peter Dielemans 06-22423539 Info@vtadielemans.nl
MO15-2 Leider Jeroen Grift 06-46905375 jeroengrift80@gmail.com
MO13-1 Leidster Patricia Vink 06-49802288 p.vink@hotmail.nl
MO13-1 Trainer Ronald van de Broek    
MO13-1 Leider/tr. Jan Frerejan 06-28538974 jan.frerejean@ziggo.nl
MO13-1   Rob Penders    
MO11-1 Leider/tr. Michel Gremmen 06-48978074 michelgremmen@ziggo.nl
MO11-1 Trainster Manouk Buijk 06-83170454 manouk.buijk@gmail.com
18 november : Rens Koremans (JO13-4), Anica de Rijke (Meisjes O1), Hans van Deventer (Heren 5), Sven Roks (Heren 8), Max van Oorschot (Heren 8)19 november : Ines Govaarts (VR2), Sander van den Bersselaar (JO11-1), Daan Kerstens (JO16-1)21 november : Wouter Bogers (JO17-3), Ravi van Overveldt (JO13-6)22 november : Tim Kerseboom (Heren 3), Julia Bouwens (Meisjes O1), Ramses van Nispen (JO14-2), Justin Kleintjes (JO14-4)23 november : Jarno Frantzen (JO11-7), Jip Rijpers (G1), Koen Voogt (Heren 8)24 november : Bryan Suijkerbuijk (JO17-2), Bente Neggers (JO9-4)