Clubgegevens 

Naam:   Rooms Katholieke Voetbal Vereniging Roosendaal
Opgericht:     1 augustus 1935
Adres: Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17
4708 AP Roosendaal
Telefoon : (0165) 540882
 Bankrekening:  NL58 INGB 0006 7737 47
   
 Terreinknecht

Ook afmelding trainingen:
Piet: 06-11360617
Adrie: 06-43906652  

 Clubgids  

E-mailadressen:

Algemene informatie   info@rkvvroosendaal.nl 
Voorzitter Jeroen van Beers voorzitter@rkvvroosendaal.nl 
Ledenadministratie Mary Kanters  ledenadministratie@rkvvroosendaal.nl
Secretariaat Edwin van den Bemt secretaris@rkvvroosendaal.nl
Penningmeester  Wil Neggers penningmeester@rkvvroosendaal.nl 
Wedstrijdsecretariaat Mary Kanters wedstrijdsecretaris.jeugd@rkvvroosendaal.nl 
Beheer website Mary Kanters webmaster@rkvvroosendaal.nl
Organisatiecommissie   Mary Kanters organisatiecommissie@rkvvroosendaal.nl
Supportersclub Leo Dam supportersclub@rkvvroosendaal.nl
Communicatie Mary Kanters  communicatie@rkvvroosendaal.nl 
Sponsoring Michel de Bruijn sponsoring@rkvvroosendaal.nl
Lief en Leed Mary Kanters liefenleed@rkvvroosendaal.nl
Technische commissie   tc@rkvvroosendaal.nl
Activiteiten commissie Leo Dam activiteiten@rkvvroosendaal.nl
Accommodatie   accommodatie@rkvvroosendaal.nl 
Vrijwilligers  Gerard Vriens vrijwilligers@rkvvroosendaal.nl 
Normen en Waarden Peter Schellingerhout normenenwaarden@rkvvroosendaal.nl 
Club van 100 Antoon Roks  clubvan100@rkvvroosendaal.nl




21 januari : Kimberley Jongenelis (Meisjes O1), Kaj Knobel (JO15-1)22 januari : Peter Schellingerhout ( ), Sjoerd Krijnen (JO13-4), Owen van der Vorst (JO19-3), Diego Pfaff (JO15-3), Joey Paijmans (JO11-3)23 januari : Lucas van Meer (JO10-1), Jesse Rommens (JO11-3), Tess Oostvogels (Meisjes O1), Isa Grift (Meisjes O1), Ton Moerkens ( ), Teun van Heeswijk (JO11-1), Wouter Koolen (JO15-3), Nils Elst (JO19-4)24 januari : Jaimy Bakkenes (Heren 1), Julian Loupatty (JO15-2), Isabel de Groote (Meisjes O1), Cedric Cornec (JO15-1)25 januari : DaniŽl Lammertink (JO17-3), Joelle de Bont (Meisjes O1), Berkan Baltaci (JO15-4)26 januari : Tugra Uzunalioglu (JO9-4), Martin Heeren ( ), Gaime Habraken (JO19-3)