Clubgegevens 

Naam:   Rooms Katholieke Voetbal Vereniging Roosendaal
Opgericht:     1 augustus 1935
Adres: Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17
4708 AP Roosendaal
Telefoon : (0165) 540882
 Bankrekening:  NL58 INGB 0006 7737 47
   
 Terreinknecht

Ook afmelding trainingen:
Piet: 06-11360617
Adrie: 06-43906652  

 Clubgids  

E-mailadressen:

Algemene informatie   info@rkvvroosendaal.nl 
Voorzitter Peter Muller  voorzitter@rkvvroosendaal.nl 
Ledenadministratie Mary Kanters  ledenadministratie@rkvvroosendaal.nl
Secretariaat Dirk van Loon secretaris@rkvvroosendaal.nl
Penningmeester  Peter Haast  penningmeester@rkvvroosendaal.nl 
Wedstrijdsecretariaat Mary Kanters wedstrijdsecretaris.jeugd@rkvvroosendaal.nl 
Beheer website Mary Kanters webmaster@rkvvroosendaal.nl
Organisatiecommissie   Jack Farla organisatiecommissie@rkvvroosendaal.nl
Supportersclub Margreet Theunis supportersclub@rkvvroosendaal.nl
Communicatie Mary Kanters  communicatie@rkvvroosendaal.nl 
Sponsoring Yvonne Schippers  sponsoring@rkvvroosendaal.nl
Lief en Leed   liefenleed@rkvvroosendaal.nl
Technische commissie Jack Konings tc@rkvvroosendaal.nl
Activiteiten commissie Margreet Theunis activiteiten@rkvvroosendaal.nl
Accommodatie Wil Deijkers  accommodatie@rkvvroosendaal.nl 
Vrijwilligers  Rinie de Rooij  vrijwilligers@rkvvroosendaal.nl 
Normen en Waarden Frank Buijk  normenenwaarden@rkvvroosendaal.nl 
Club van 100 Antoon Roks  clubvan100@rkvvroosendaal.nl

Secretariaat:

Dhr. Dirk van Loon
Boulevard 109
4701 ES Roosendaal
06-30136123

20 september : Mohamed Nawar (JO13-4), Safouan Tajderti (JO7-5)21 september : Yara Gremmen (Meisjes O1), Jeroen Jochems (Heren 10), Janno van Dijk (JO19-3)22 september : Miranda Smits-Vermeuelen (JG1), Julia van Geel (Meisjes O1), Ravi van Ineveld (JO13-5)23 september : Ilyas Achahchah (JO15-1)24 september : Bjorn Bastings (JO13-6), Joep Loogman (Heren 11)25 september : Davey Hellemons (Heren 10), Brendan Legand (JO17-6), Yannick Dam (Heren 9)26 september : Rogier Anink (Heren 3), Adam Ouahssain (JO15-2)