Clubgegevens 

Naam:   Rooms Katholieke Voetbal Vereniging Roosendaal
Opgericht:     1 augustus 1935
Adres: Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17
4708 AP Roosendaal
Telefoon : (0165) 540882
 Bankrekening:  NL58 INGB 0006 7737 47
   
 Terreinknecht

Ook afmelding trainingen:
Piet: 06-11360617
Adrie: 06-43906652  

 Clubgids  

E-mailadressen:

Algemene informatie   info@rkvvroosendaal.nl 
Voorzitter Andre Broeke(interim)  voorzitter@rkvvroosendaal.nl 
Ledenadministratie Mary Kanters  ledenadministratie@rkvvroosendaal.nl
Secretariaat Richard Kok(interim)  secretaris@rkvvroosendaal.nl
Penningmeester  Wil Neggers(interim)  penningmeester@rkvvroosendaal.nl 
Wedstrijdsecretariaat Mary Kanters wedstrijdsecretaris.jeugd@rkvvroosendaal.nl 
Beheer website Mary Kanters webmaster@rkvvroosendaal.nl
Organisatiecommissie   Jack Farla organisatiecommissie@rkvvroosendaal.nl
Supportersclub   supportersclub@rkvvroosendaal.nl
Communicatie Mary Kanters  communicatie@rkvvroosendaal.nl 
Sponsoring   sponsoring@rkvvroosendaal.nl
Lief en Leed   liefenleed@rkvvroosendaal.nl
Technische commissie   tc@rkvvroosendaal.nl
Activiteiten commissie   activiteiten@rkvvroosendaal.nl
Accommodatie   accommodatie@rkvvroosendaal.nl 
Vrijwilligers    vrijwilligers@rkvvroosendaal.nl 
Normen en Waarden   normenenwaarden@rkvvroosendaal.nl 
Club van 100 Antoon Roks  clubvan100@rkvvroosendaal.nl

Secretariaat(interim):

Dhr. Richard Kok


21 november : Ravi van Overveldt (JO13-6), Wouter Bogers (JO17-3)22 november : Julia Bouwens (Meisjes O1), Tim Kerseboom (Heren 3), Ramses van Nispen (JO14-2), Justin Kleintjes (JO14-4)23 november : Koen Voogt (Heren 8), Jip Rijpers (G1), Jarno Frantzen (JO11-7)24 november : Bryan Suijkerbuijk (JO17-2), Bente Neggers (JO9-4)25 november : Daan Becx (JO13-5)26 november : Emir Can Boztepe (JO11-4), Vince de Ceulaerde (JO8-6)